Na úvodní stránku Helples fóra? Na úvodní stránku Helples fóra? www.helples.cz

Vítáme nového hosta Hledání | Aktivní témata | Přihlásit se

dotaz Možnosti
adhd daniel
#1 Odesláno : Sunday, November 21, 2010 9:54:39 PM
Kategorie: Nový člen
Nový člen: Nový člen
Skupiny: Registrovaní

Členem od: 11/21/2010
Zpráv: 1
dobrý den,jsem od 3 měsíce roku 2010 uznán invalidou 1.stupně....s tím,že mi minulý měsíc přišel dopis,že nemám nárok na invalidní(zřejmě peněžní) podporu ,to proto,že z posledních 10 let mám zaplaceno jen 3 a 3/4 roku,zajímalo by mě,kde mi vrátí aspon oněch zaplacených 3 roky a 3/4,ponevadž to jsem platil skrze zaměstnavatele ze svého....invalidou jsem se stal ve svých 33 letech,na základě úrazu v 10 měsích,kdy jsem měl frakturu lebky a následně diagnostikovanou LMD spojené se záchvaty a poruchy chování..chodil jsem do encefalitické třídy,později mě poslali zpět do normální třídy,vyučil se automechaBotas :)m,poslali mě v klidu na vojnu,málem jsem se ufetoval svého času,pak přišli děti a s tím vypluly na povrch mé problémy z dětství,deprese,současně jsem opět pod lékamy,jako v dětství+antidepresiva....tuto nemoc uznali jako zdravotní postižení v roce 2007,já jsem samozřejmě pracoval,ale situace kdy vycítil zaměstnavatel,že jsem trochu jiný,tak se mi stávalo,že jsem ani nedostal výplatu,mimo DP autobusy,kde jsem peníze dostal vždy,ale zas mi bylo doporučeno,najít lehčí pozici,díky opakovaným tříselným kýlám.....v podstatě jsem posledních 6 a 1/2 roku byl na mateřský,ale neoficiálně,v současnosti jsem na úřadu práce,kde vlastně ani nevědí co se mnou....nedostávám ani podporu...v podstatě je to moje chyba,respektive mého postížení,že nedůvěřuji vůbec v sociální bludy,se kterýmy se stát ohání...já se Vás táží,co by jste mi doporučili,pokud nebude ovšem lepší nebýt,děkuji
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.

Helples Theme by Michal Hrstka
verze YAF 1.9.3 RC2 | YAF © 2003-2008, Yet Another Forum.NET
Tato stránka byla vytvořena v 0.041 sekundách.

Děkujeme, že jste navštivili naše stránky.