Na úvodní stránku Helples fóra? Na úvodní stránku Helples fóra? www.helples.cz

Vítáme nového hosta Hledání | Aktivní témata | Přihlásit se

Syn nevychází z domu Možnosti
Oriq
#1 Odesláno : Sunday, May 01, 2011 7:27:23 PM
Kategorie: Nový člen
Nový člen: Nový člen
Skupiny: Registrovaní

Členem od: 5/1/2011
Zpráv: 1
Dobrý den. Mám velký problém se svým 26 letým synem. Od mládí trpí sociální fobií, doktoři mu diagnostikovali i vyhýbavou poruchu osobnosti (to je něco jako horší verze sociální fobie). Díky své nemoci je už přes dva roky doma a skoro vůbec nevychází. Díky strachu z lidí nikdy neměl žádné kamarády a posledních pár let má velké problémy jen něco nakoupit v krámu. Už rok je v invalidním důchodu. Chvíli pracoval, ale právě tam se začaly jeho problémy radikálně zhoršovat. Po psychiatrech ho tahám snad už od jeho deseti let. Absolvoval i několik KBT terapií, všechno bez výsledku. Opravdu těch psychiatrů ke kterým chodil a co všechno zkusil je nepočítaně. Naposledy jsme doufali že mu pomůže dlouhodobý pobyt v psychiatrické léčebně. Bohužel se vrátil v ještě horším stavu než přijel. Jsme z toho už zoufalí. Já a manžel jsme jediní lidé s kterými se baví. Budu ráda za každou radu. Jana
sadlos
#2 Odesláno : Tuesday, January 29, 2013 12:51:24 PM

Členem od: 1/29/2013
Zpráv: 5
Oriq napsal:
Dobrý den. Mám velký problém se svým 26 letým synem. Od mládí trpí sociální fobií, doktoři mu diagnostikovali i vyhýbavou poruchu osobnosti (to je něco jako horší verze sociální fobie). Díky své nemoci je už přes dva roky doma a skoro vůbec nevychází. Díky strachu z lidí nikdy neměl žádné kamarády a posledních pár let má velké problémy jen něco nakoupit v krámu. Už rok je v invalidním důchodu. Chvíli pracoval, ale právě tam se začaly jeho problémy radikálně zhoršovat. Po psychiatrech ho tahám snad už od jeho deseti let. Absolvoval i několik KBT terapií, všechno bez výsledku. Opravdu těch psychiatrů ke kterým chodil a co všechno zkusil je nepočítaně. Naposledy jsme doufali že mu pomůže dlouhodobý pobyt v psychiatrické léčebně. Bohužel se vrátil v ještě horším stavu než přijel. Jsme z toho už zoufalí. Já a manžel jsme jediní lidé s kterými se baví. Budu ráda za každou radu. Jana

Bohužel v tomto případě opravdu pomůže jen asi pomoc psychologů... Chce to neztrácet naději a zkoušet nové a nové věci. Jsem přesvědčen, že když vydržíte, že se najde psycholog, který Vám pomůže.
JosefNekuda
#3 Odesláno : Saturday, March 26, 2016 9:24:09 PM

Členem od: 3/26/2016
Zpráv: 1
Oriq napsal:

Dobrý večer,četl jsem Vaše potíže se synem.Mám úplně stejný příběh.Reším to též přes různé psychology a psychiatry bez uspechu.Přišli jste na nějaké řešení?Děkuji S pozdravem Josef,JosefNekuda@seznam.cz
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.

Helples Theme by Michal Hrstka
verze YAF 1.9.3 RC2 | YAF © 2003-2008, Yet Another Forum.NET
Tato stránka byla vytvořena v 0.054 sekundách.

Děkujeme, že jste navštivili naše stránky.