Na úvodní stránku Helples fóra? Na úvodní stránku Helples fóra? www.helples.cz
 
Vítáme nového hosta Hledání | Aktivní témata | Přihlásit se

Handicapovaní se učí lyžovat Možnosti
HARIS
#1 Odesláno : Wednesday, November 18, 2009 12:03:38 PM
Kategorie: Moderátor1
Moderátor1: Moderátor1
Skupiny: Moderátoři

Členem od: 4/24/2009
Zpráv: 112
Bydliště: Praha 8, V Mezihoří 15
Skiareál Lipno připravil na zimu výuku pro handicapované lyžaře. Ředitel společnosti Lipnoservis Luboš Krejza řekl ve středu novinářům, že kromě projektu Monoski pro lyžařskou výuku zrakově a tělesně postižených připravili organizátoři také dětský Lipno Ski Kemp s účastí postižených lyžařů. Lyžování s instruktory pro postižené lyžaře je jen jednou z novinek, kterou pro nadcházející zimní sezony pracovníci skiareálu Lipno rekreantům připravili. "Vloni jsme do modernizace skiareálu investovali 200 milionů korun, letos tři miliony. Turistům nabízíme více než osm kilometrů kompletně uměle zasněžovaných sjezdových tratí, tři čtyřsedadlové lanovky, tři pohyblivé koberce a dva výukové vleky.


Na lyžaře čeká snowpark, snowcrossová dráha, běžecký areál, desetikilometrová bruslařská dráha na zamrzlé přehradě spojující Lipno nad Vltavou a Frymburk," řekl Krejza.


Skiareál Lipno se prezentuje jako zařízení nejen pro lyžařské aktivity především pro rodiny s dětmi. "K tomu samozřejmě patří veškeré zázemí pro návštěvníky. K dispozici je asi tři a půl tisíce lůžek ve vzdálenosti do pěti minut od vleků, parkoviště pro 650 aut a 20 autobusů, lyžařské školy, půjčovny vybavení a skiservis. Jsme si vědomi, že kvůli krizi lidé více počítají, proto jsme připravili ve spolupráci s provozovateli hotelů a penzionů pobytové balíčky se slevami na skipasy a ubytování. Jako novinku budeme prodávat dětské skipasy také juniorům do osmnácti let," dodal Krejza.


Loňská sezóna byla na Lipensku svou návštěvností rekordní. "Bude-li nám přát počasí, očekáváme, že by letos mohlo přijít ještě více lidí. Nasvědčuje tomu i obrovský zájem o rezervace míst v hotelích a penzionech," doplnil Krejza.


Stále obtížněji se shánějí peníze na školní lyžařské výcvikové kurzy. "I na školy pamatujeme, pro školní kurzy máme připravenou jako jediní slevu padesát procent na pobyt a skipasy, pro učitele jsou tyto služby zdarma," vysvětlil Krejza.
sadlos
#2 Odesláno : Monday, March 11, 2013 7:02:01 PM
Kategorie: Nový člen
Nový člen: Nový člen
Skupiny: Registrovaní

Členem od: 1/29/2013
Zpráv: 5
Bydliště: Praha
Klobouk dolů, tohle je velice pěkná akce a snad jste naučili lyžovat co nejvíce lidí. Věřím, že psychologie mnoha lidí, kteří se už viděli jen na vozíku se díky podobným akcím dost změní.
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.

Helples Theme by Michal Hrstka
verze YAF 1.9.3 RC2 | YAF © 2003-2008, Yet Another Forum.NET
Tato stránka byla vytvořena v 0.046 sekundách.
 
   
Děkujeme, že jste navštivili naše stránky.