Na úvodní stránku Helples fóra? Na úvodní stránku Helples fóra? www.helples.cz

Vítáme nového hosta Hledání | Aktivní témata | Přihlásit se

lupéééééééénka :( Možnosti
bobina
#1 Odesláno : Thursday, August 01, 2013 2:01:08 AM
Kategorie: Nový člen
Nový člen: Nový člen
Skupiny: Registrovaní

Členem od: 8/1/2013
Zpráv: 1
ahoj mam lupenku od 20let, asi tak, a mam jí hlavně na kloubech takže ruce kolena prsty na nohou(velké koláče) a nemůžu se toho zbavit,počasím se to mění,bolí to,svědí to a někdy to praská až do krve,.jsem nevyrovnaná a chodím stále zahalená a mam z toho hrozný depky, ale psychika se tím horší a horší,jsem holka a musím se skrývat,teda nemusím ale neumím stím jít ani do města.mazec.a přitom skoro každý ví že jí mam,nechápu že to takhle mam.stidím se za to a když vidím jiné holky v tílkách je mi do breku.mažu konopnou mastí a dost jsem toho vyzkoušela,spíš je u mě taky problém že jsem lajdák a nemažu každý den:(vím že psychika je u mě hlavní problém,lupenka mi vyběhla když jsem byla závislá na drogách a umřel mi otec můj nejmilovanější,takže tím to asi začalo:(lupénka není kožní nemoc?ale vnitřní nemoc těla,takže třeba špatný játra?proč mě teda moje obvodní doktorka nepošle na nějakou kontrolu pořádnou,proč furt jen kožní????nějaká rada pleas?díky........
Sova
#2 Odesláno : Monday, August 12, 2013 4:30:15 PM

Členem od: 8/12/2013
Zpráv: 4
Mám výborné zkušenosti s přístrojem RIKTA Esmil 1A. Velice rychle Vás zbaví nejen lupénky, ale i bolesti zad, kloubů a dalších nemocí a to bez léků. Vřele doporučuji. Více informací se můžete dovědět na této adrese: http://uloz.to/x1RfhFYt/...bu-pristroji-rikta-pdf.
Karel Sova
Simion
#3 Odesláno : Wednesday, August 21, 2013 11:28:45 PM

Členem od: 8/21/2013
Zpráv: 1
Ahoj Bobino ,
mám mast která mi pomohla). Ráda ti pošlu vzorek, už rok po lupence ani památky. Mast pomáha na opary, jizvy, bercové vředy, plísně , akné,bolesti (zubů,kloubů,zánět šlach,po ůrazu¨)jen namazat postižené místo a ráno neuvěříš:)
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.

Helples Theme by Michal Hrstka
verze YAF 1.9.3 RC2 | YAF © 2003-2008, Yet Another Forum.NET
Tato stránka byla vytvořena v 0.076 sekundách.

Děkujeme, že jste navštivili naše stránky.