Na úvodní stránku Helples fóra? Na úvodní stránku Helples fóra? www.helples.cz

Vítáme nového hosta Hledání | Aktivní témata | Přihlásit se

Bylinné produkty a lupenka mizí Možnosti
HARIS
#1 Odesláno : Tuesday, October 06, 2009 4:31:14 PM
Kategorie: Moderátor1
Moderátor1: Moderátor1
Skupiny: Moderátoři

Členem od: 4/24/2009
Zpráv: 112
Zdravím všechny. Dovolte mi se podělit o zkušenost mojí kamarádky. Je kadeřnicí, ale bohužel ve 33 letech se ji objevila lupénka a to tak hrozně že musela s kadeřnictvím skončit. Samozřejmě byla zoufalá. Já jsem měla za sebou úžasnou zkušenost s bylinnými produkty OK Alfa+ a OK Omega+ a Emulips. Užívala jsem je na padání vlasů a ona moc dobře věděla jak moc mi padaly. Po prvním měsíci mi přestaly padat, po druhém měsíci mi zesílily, že takovou kvalitu jsem nikdy neměla. Navíc tyto produkty užívala i moje roční holčička na ekzém a taky ji pomohly. Dnes už to jsou dva měsíce co je Karolínka bez ekzému.
Ale zpátky k lupénce. Doporučila jsem ji, aby na lupenku taky začala užívat Emulips, OK Alfu+, OK Omegu+ a navíc OK FactorBase a aby suché fleky mazala OK balsamem. Už po měsíci bylo vidět že lupenka začíná mizet. Po dvou měsících je kamarádka téměř čistá, sice ještě ne úplně ale s původním stavem se to nedá srovnat. Produkty bere dál a já věřím že za další měsíc či dva si kadeřnictví zase otevře a bude moct dělat co ji opravdu baví. A já nebudu muset hledat novou kadeřnici No a pokud by jste produkty chtěli vyzkoušet taky - není nic jednoduššího než mi napsat a já vám dám kontakt kde tyto produkty objednat Hezký den všem Lída Elicerová (lidaelik@seznam.cz)
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.

Helples Theme by Michal Hrstka
verze YAF 1.9.3 RC2 | YAF © 2003-2008, Yet Another Forum.NET
Tato stránka byla vytvořena v 0.295 sekundách.

Děkujeme, že jste navštivili naše stránky.