Na úvodní stránku Helples fóra? Na úvodní stránku Helples fóra? www.helples.cz
 
Vítáme nového hosta Hledání | Aktivní témata | Přihlásit se

Konopí je lék Možnosti
HARIS
#1 Odesláno : Monday, August 31, 2009 6:57:48 PM
Kategorie: Moderátor1
Moderátor1: Moderátor1
Skupiny: Moderátoři

Členem od: 4/24/2009
Zpráv: 112
Bydliště: Praha 8, V Mezihoří 15
Konopí je lék

Od září 2009 legalizujeme pro pacienty léčivé konopí a otevíráme v Praze na Žižkově v galerii Jaroslavy Moserové Ateliéru ALF specializovanou Konopnou apatyku královny koloběžky české. V souladu s Ústavou.

Trocha historie ke vzniku Konopné apatyky nezaškodí.
Od roku 2000 autor Konopí je lék bez jakékoli pozitivní odezvy žádal ministerstvo zdravotnictví o povolení k výzkumu léčebných účinků konopí.
Na Velký pátek s příchodem jara 21. března 2008 jsme spustili web Konopí je lék a odkázali na obdobný název práce týmu Prof. Jana Kabelíka z Univerzity Palackého v Olomouci z počátku padesátých let minulého století.
Řekli jsme, co chceme a ukázali na ty, kteří jen kvůli vlastní nevzdělanosti nebo penězům z drogové války ohlupují veřejnost a působí škody.

Bylo nás 77, kdo jsme 21. března 2008 podali žádost do parlamentu a navrhli konkrétní změnu zákona. Podpořilo nás 2500 lidí. Z výrazných osobností se k naší iniciativě připojili lékařka a exrektorka Univerzity Palackého v Olomouci Prof. MUDr. et PhDr. Jana Mačáková, CSc., Prof. RNDr. Lumír Ondřej Hanuš, Dr.Sc., Dr.h.c. z Hebrejské univerzity, ředitelka Ekologického institutu Veronica v Brně RNDr. Yvonna Gaillyová, CSc., odborník na kvalitu v zemědělství Doc. Ing. Luboš Babička, CSc. z České zemědělské univerzity v Praze a řada dalších. Ze zahraničí nám kromě nevládních organizací vyjádřili podporu například profesoři Albert Hofmann z Basileje a Michal Nerad z Amsterodamu.

Průběžně jsme v sekci Aktuality komentovali ohlupování veřejnosti, ukazovali na klíčové podvodníky a dodávali naději odkazy na nové výzkumy léčby konopím.

Zveřejnili jsme seznam odborné literatury se základními údaji, kde konopí pomáhá, zveřejnili jsme poznatky pacientů se samoléčbou konopím a přípravou jednotlivých konopných produktů, získali jsme práva ke zveřejnění klíčových pasáží odborných titulů Marihuana zakázaná medicína z nakladatelství Cad Pres a Konopí, konopné drogy z nakladatelství Grada. Obsah webu Konopí je lék je v datové podobě k dispozici čtenářům Národní knihovny.

Zveřejnili jsme také odstrašující případ neodborné literatury ohlupující dokonce budoucí lékaře: skripta Obecná farmakologie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy © Jiřina Martínková, Jaroslav Chládek, Stanislav Mičuda, Jolana Cermanová, Jiří Grim, Recenze: Prof. MUDr. Vojtěch Grossmann, první vydání 2001, ISBN 80-902883-4-0. Nebylo se vlastně proč divit bludům. Skripta byla vydána za podpory farmaceutických firem Jansen – Cilag a Pliva – Lachema.

V roce 2009 jsme zahájili jednání o výzkumné spolupráci s odborníky z univerzit bez ohledu na vyjádření ministerstva, zahájili jsme s partnery z Bohemiany a Legalizace velmi úspěšnou akci Konopná semínka seniorům a oznámili otevření Konopné apatyky. Legalizujeme.

Dušan Dvořák, autor Konopí je lék
Dne 6. července 2009
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest (2)
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.

Helples Theme by Michal Hrstka
verze YAF 1.9.3 RC2 | YAF © 2003-2008, Yet Another Forum.NET
Tato stránka byla vytvořena v 0.036 sekundách.
 
   
Děkujeme, že jste navštivili naše stránky.