Na úvodní stránku Helples fóra? Na úvodní stránku Helples fóra? www.helples.cz
 
Vítáme nového hosta Hledání | Aktivní témata | Přihlásit se

Helples fórum - podmínky a pravidlaSvým přístupem na „Helples Forum“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „Helples Forum“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „Helples Forum“ s nimi souhlasíte.

Naše fóra beží na systému yetanotherforum, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z http://www.yetanotherforum.net/. Yetanotherforum software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o yetanotherforum navštivte: http://www.yetanotherforum.net/.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Helples Forum“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „Helples Forum“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „Helples Forum“ ani yetanotherforum neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „Helples Forum“ ani Yetanotherforum zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.


Pokud souhlasíte klikněte na "Souhlasím s těmito podmínkami".


Pokud nesouhlasíte klikněte na "Nesouhlasím" s těmito podmínkami" a neprodleně opusťte „Helples Forum“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej!
Helples Theme by Michal Hrstka
verze YAF 1.9.3 RC2 | YAF © 2003-2008, Yet Another Forum.NET
Tato stránka byla vytvořena v 0.021 sekundách.
 
   
Děkujeme, že jste navštivili naše stránky.